XI. Országos Fuvolaverseny Elek Tihamér Emlékére

A 2019. április 12-14. között megrendezett verseny eredményei

Döntőbe jutottak az I. korcsoportból

  • Bede Borbála Margit
  • Héty Emese
  • Holozsai Eszter
  • Márk Viktória
  • Molnár Fanni
  • Molnár Imola
  • Szűcs Luca
  • Szirmai Bernadett

Döntőbe jutottak a II. korcsoportból

  • Albert Emese
  • Hégely Nóra
  • Sárközi Zsófia Liza
  • Szabó Hanna

Döntőbe jutottak a III. korcsoportból

  • Berecz Dóra
  • Budai Janka
  • Fancsali Liza
  • Jóföldi Kata Sára
  • Pálfai Mirjam Eszter
  • Réti Eszter Boglárka
  • Török Réka

Döntőbe jutottak a IV. korcsoportból

  • Bunyik Rebecca
  • Csapó Boglárka
  • Iváncsik Klarissza
  • Szentgyörgyváry Albert

Az I. korcsoport végeredménye

  • 1. díj - Héty Emese
    (Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola - AMI)
  • 1. díj - Szűcs Luca
    (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola)
  • 2. díj - Márk Viktória
    (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerészképző Gyakorló Szakgimnázium)
  • 2. díj - Molnár Imola
    (Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium)
  • 3. díj - Holozsai Eszter
    (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerészképző Gyakorló Szakgimnázium)
  • 3. díj - Molnár Fanni
    (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola)

A II. korcsoport végeredménye

  • 1. díj - Albert Emese
    (Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium)
  • 2. díj - Sárközi Zsófia Liza
    (Richter János Zeneművészeti Szakgimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium)
  • 2. díj - Szabó Hanna
    (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola)
  • 3. díj - Hégely Nóra
    (Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakgimnázium)

A III. korcsoport végeredménye

  • 1. díj - Jóföldi Kata Sára
    (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerészképző Gyakorló Szakgimnázium)
  • 2. díj - Réti Eszter Boglárka
    (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerészképző Gyakorló Szakgimnázium)
  • 3. díj - Berecz Dóra
    (Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Bartók Béla Zeneművészeti és Hangszerészképző Gyakorló Szakgimnázium)

A IV. korcsoport végeredménye

  • 1. díj - Bunyik Rebecca
    (Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakgimnázium)
  • 2. díj - Csapó Boglárka
    (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola)
  • 3. díj - Szentgyörgyváry Albert
    (Pécsi Művészeti Gimnázium és Szakgimnázium)

Különdíjak